Ülküpark

Yarış Pisti

245 dönüm arazi üzerine kurulu olan İzmir Ülkü Yarış Pisti, 1997 yılından günümüze çeşitli organizasyonlarla yarış severlere hizmet veriyor. 2010 yılı itibarıyla farklı bir işletmecilik ve hizmet anlayışıyla, gözle görülür fark yaratan bu gelişmiş spor kompleksinin içinde; 2186 metre uzunluğunda otomobil ve motosiklet yarışları için asfalt pist, üç ayrı go-kart pistinin yanı sıra, paintball sahası, 28 adet pit dükkanı, farklı ölçülerde özel teşhir alanlarını kapsayan fuar alanı, VIP salonu, açık ve kapalı tribünler, 528 m2 kapalı kafeterya ve eğitim salonları da yer alıyor.

 

İstanbul Park’tan sonra Türkiye’nin en uzun yarış pisti olan İzmir Ülkü Yarış Pisti, uluslararası, ulusal ve mahalli otomobil, motosiklet,ve karting yarışlarına ev sahipliği yapması yanı sıra; pistte karting,motorsiklet, otomobil yarış eğitimleri, çeşitli seviyelerde bireysel ve şirketlere yönelik Sürüş Teknikleri Eğitimi verilmektedir.

 

Özel organizasyonlarda ise ulusal ve uluslararası firmaların bayilerine ve personeline yönelik olarak Otomobil Cup Yarışları , Go-Kart Turnuvası,Paintball Turnuvası vs. gibi değişik aktiviteler gerçekleştiriliyor. Bu yapılan oyunlara katılanlar hem eğleniyor hem de birbirleriyle yarışmanın tadına varıyor. İzmir Ülkü Yarış Pisti, yılın her günü birbirinden değişik ve renkli organizasyonlarla, aktivite ve heyecan dolu anlara ortak olmaya devam ediyor.

Bültene

Abone Olun

    Etkinlik ve

    Haberler için

    Tıklayın